95 KODAS + C + CE

95 kodas + C + CE Šiauliuose ir Radviliškyje

“95 kodas“ – pradinė profesinė kvalifikacija arba kvalifikacijos tobulinimo periodiniai mokymai kroviniams ir/arba keleiviams vežti. Skaičius „95“ su atitinkama data įrašomas vairuotojo pažymėjime ties atitinkama įgyta kategorija (C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D, DE).

PRADINĖ PROFESINĖ KVALIFIKACIJA SKUBOS TVARKA (C1, C1E, C, CE)

Minimalus amžius:

siekiant vairuoti C1, C1E kategorijų motorines transporto priemones – 18 metų.
siekiant vairuoti C, CE kategorijų motorines transporto priemones – 21 metai.

C kategorijos kursai

Reikalingi dokumentai:

Vairuotojo medicininė pažyma (2 grupė);
Vairuotojo pažymėjimas su įgyta B kat.;
Asmens dokumentas.

95 Kodas + C + CE – kaina

95 Kodas + C + CEKaina
Mokymų paketas1050,00

C+CE kategorija – vairavimo kursai Šiauliuose ir Radviliškyje

C kategorija (nuo 21 metų) – automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo. Šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. C kategorija 18 metų asmenis, kurie nustatyta tvarka yra įgiję pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius (95 kodas).

CE kategorija (nuo 21 metų) – C kategorijos automobilių ir priekabų, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginiai. CE kategorija suteikia teisę vairuoti ir DE kategorijos transporto priemonės vairuotojams, kurie turi teisę vairuoti D kategorijų transporto priemones.

REGISTRUOKIS KURSAMS IR GAUK DOVANŲ: firminį rašiklį ir automobilio gaiviklį.

KODĖL RENKASI MUS?
Suteikiame puikias mokymo sąlygas bet kokio lygio ir amžiaus žmonėms

Instruktoriai

Mūsų mokyklos instruktoriai profesionalūs, kantrūs ir turintys atsakingą požiūrį į būsimus vairuotojus. Nuolat tobulinasi ir atnaujina savo žinias seminaruose bei mokymuose.

Automobiliai

Automobilius galite rinktis su automatine arba mechanine pavarų dėže. Nuolat atnaujinamos ir tvarkingos transporto priemonės, analogiškos kokiomis egzaminuoja VĮ “Regitra”.

Mokymo bazė

Visada suteikiame aukštos kokybės paslaugas. Mūsų mokyklos klasės aprūpintos nauja ir modernia mokymo įranga. KET knygelės ir testų sprendimas lietuvių bei rusų kalbomis.

Patogus mokymasis

Teorijos mokymasis ne tik mokykloje, bet ir konsultacijos nuotoliniu būdu namuose. Praktinius užsiėmimus visuomet suderinsite patogiu laiku – instruktoriai kartais dirba net savaitgaliais!

Liko neatsakytų klausimų?

_

Paskambinkite telefonu +370 656 89085