A KATEGORIJOS KURSAI

A kategorija – vairavimo kursai Šiauliuose ir Radviliškyje

Triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų. Ši kategorija suteikia teisę vairuoti A2, A1, AM kategorijos transporto priemones.

Mokytis vairuoti galima nuo 24 metų (turint 2 metų A2 kat. vairavimo stažą nuo 20 metų). Jeigu esate jaunesnio amžiaus, tuomet nuo 15 metų galite mokytis AM kategoriją, nuo 16 metų A1 kategoriją, o nuo 18 metų A2 kategoriją.

Po mūsų kursų galėsite lengvai ir nerizikuodami gyvybe vairuoti savo motociklą miesto sąlygomis tarp automobilių srauto.

Išlaikius VĮ “Regitra” teorijos egzaminą iš karto registruojame praktiniams važiavimams.

Mes aprūpiname savo mokinius egzamino metu, visomis apsaugomis (išskyrus batus) atitinkančiomis VĮ “Regitra” reikalavimus.

A kategorijos kursų kaina

A kategorijos kursaiKaina
Standartinė kaina240,00
Studentams ir moksleiviams240,00

Mokykloje išmoksite

Išlaikyti pusiausvyrą vairuojant motociklą nedideliu greičiu.
Sklandžiai pradėti važiavimą, įveikti posūkius ir stabdyti motociklą.

Teorinis mokymas – 40 ak.val.
Praktinis mokymas – 10 ak. val.

Reikalingi dokumentai: asmens tapatybės kortelė arba pasas.

REGISTRUOKIS KURSAMS IR GAUK DOVANŲ: firminį rašiklį, KET taisyklių knygelę, 300 minučių KET bilietų sprendimui ir automobilio gaiviklį.

KODĖL RENKASI MUS?
Suteikiame puikias mokymo sąlygas bet kokio lygio ir amžiaus žmonėms

Instruktoriai

Mūsų mokyklos instruktoriai profesionalūs, kantrūs ir turintys atsakingą požiūrį į būsimus vairuotojus. Nuolat tobulinasi ir atnaujina savo žinias seminaruose bei mokymuose.

Automobiliai

Automobilius galite rinktis su automatine arba mechanine pavarų dėže. Nuolat atnaujinamos ir tvarkingos transporto priemonės, analogiškos kokiomis egzaminuoja VĮ “Regitra”.

Mokymo bazė

Visada suteikiame aukštos kokybės paslaugas. Mūsų mokyklos klasės aprūpintos nauja ir modernia mokymo įranga. KET knygelės ir testų sprendimas lietuvių bei rusų kalbomis.

Patogus mokymasis

Teorijos mokymasis ne tik mokykloje, bet ir konsultacijos nuotoliniu būdu namuose. Praktinius užsiėmimus visuomet suderinsite patogiu laiku – instruktoriai kartais dirba net savaitgaliais!

Liko neatsakytų klausimų?

_

Paskambinkite telefonu +370 656 89085