AM KATEGORIJOS KURSAI

AM kategorijos vairavimo kursai Šiauliuose ir Radviliškyje

AM Kategorija – Mopedas yra dviratė arba triratė transporto priemonė, kurios variklio cilindro darbinis tūris ne didesnis kaip 50 cm3 ir maksimalus konstrukcinis greitis ne didesnis kaip 45 km/h.

Vairuoti galima nuo 15 metų.

REGISTRUOKIS KURSAMS IR GAUK DOVANŲ: firminį rašiklį, KET taisyklių knygelę, 300 minučių KET bilietų sprendimui ir automobilio gaiviklį.

Reikalingi dokumentai: asmens tapatybės kortelė arba pasas.

AM kategorijos kursų kaina

AM kategorijos kursaiKaina
Standartinė kaina50,00
Studentams ir moksleiviams50,00

Mokykloje Jūs galėsite neribotai naudotis KET mokymo programa, spręstis KET testus, dalyvauti teoriniuose mokymuose ir konsultacijose.

Teorinis mokymas – 40 ak.val.
Praktikos egzamino „Regitroje“ nėra. Laikomas tik teorijos egzaminas.

KODĖL RENKASI MUS?
Suteikiame puikias mokymo sąlygas bet kokio lygio ir amžiaus žmonėms

Instruktoriai

Mūsų mokyklos instruktoriai profesionalūs, kantrūs ir turintys atsakingą požiūrį į būsimus vairuotojus. Nuolat tobulinasi ir atnaujina savo žinias seminaruose bei mokymuose.

Automobiliai

Automobilius galite rinktis su automatine arba mechanine pavarų dėže. Nuolat atnaujinamos ir tvarkingos transporto priemonės, analogiškos kokiomis egzaminuoja VĮ “Regitra”.

Mokymo bazė

Visada suteikiame aukštos kokybės paslaugas. Mūsų mokyklos klasės aprūpintos nauja ir modernia mokymo įranga. KET knygelės ir testų sprendimas lietuvių bei rusų kalbomis.

Patogus mokymasis

Teorijos mokymasis ne tik mokykloje, bet ir konsultacijos nuotoliniu būdu namuose. Praktinius užsiėmimus visuomet suderinsite patogiu laiku – instruktoriai kartais dirba net savaitgaliais!

Liko neatsakytų klausimų?

_

Paskambinkite telefonu +370 656 89085