C+CE KATEGORIJOS KURSAI

C+CE kategorija – vairavimo kursai Šiauliuose ir Radviliškyje

C kategorija (nuo 21 metų) – automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo. Šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. C kategorija 18 metų asmenis, kurie nustatyta tvarka yra įgiję pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius (95 kodas).

CE kategorija (nuo 21 metų) – C kategorijos automobilių ir priekabų, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginiai. CE kategorija suteikia teisę vairuoti ir DE kategorijos transporto priemonės vairuotojams, kurie turi teisę vairuoti D kategorijų transporto priemones.

C kategorijos kursai

Vairuoti mokome tokiu pat krovininiu automobiliu MAN kaip ir per valstybinį egzaminą VĮ “Regitroje”.

C+CE kategorijos kursų kaina

C+CE vairavimo kursaiKaina
Standartinė kaina780,00
Studentams780,00

Mokymų pradžia – rugpjūčio 05 d.

Atvykdami į vairavimo mokyklą su savimi turėkite:

Asmens tapatybės kortelę arba pasą;
Vairuotojo pažymėjimą (privaloma B kategorija).

Teorinis mokymas – 45 ak. val.
Praktinis mokymas – 30 ak. val.

REGISTRUOKIS KURSAMS IR GAUK DOVANŲ: firminį rašiklį, KET taisyklių knygelę, 300 minučių KET bilietų sprendimui ir automobilio gaiviklį.

KODĖL RENKASI MUS?
Suteikiame puikias mokymo sąlygas bet kokio lygio ir amžiaus žmonėms

Instruktoriai

Mūsų mokyklos instruktoriai profesionalūs, kantrūs ir turintys atsakingą požiūrį į būsimus vairuotojus. Nuolat tobulinasi ir atnaujina savo žinias seminaruose bei mokymuose.

Automobiliai

Automobilius galite rinktis su automatine arba mechanine pavarų dėže. Nuolat atnaujinamos ir tvarkingos transporto priemonės, analogiškos kokiomis egzaminuoja VĮ “Regitra”.

Mokymo bazė

Visada suteikiame aukštos kokybės paslaugas. Mūsų mokyklos klasės aprūpintos nauja ir modernia mokymo įranga. KET knygelės ir testų sprendimas lietuvių bei rusų kalbomis.

Patogus mokymasis

Teorijos mokymasis ne tik mokykloje, bet ir konsultacijos nuotoliniu būdu namuose. Praktinius užsiėmimus visuomet suderinsite patogiu laiku – instruktoriai kartais dirba net savaitgaliais!

Liko neatsakytų klausimų?

_

Paskambinkite telefonu +370 656 89085