C KATEGORIJOS KURSAI

C kategorija – vairavimo kursai Šiauliuose ir Radviliškyje

C kategorija nuo 21 metų – automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo. Šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg.

C kategorija nuo 18 metų asmenis, kurie nustatyta tvarka yra įgiję pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius (95 kodas).

Vairuoti mokome tokiu pat krovininiu automobiliu MAN kaip ir per valstybinį egzaminą VĮ “Regitroje”.

Patogus užsiėmimų tvarkaraštis, todėl drąsiai registruokitės viename iš “Autoreidas“ vairavimo mokyklų žemiau pateiktoje formoje arba telefonu, kad būtų greičiau.

C kategorijos kursų kaina

C kategorijos kursaiKaina
Standartinė kaina490,00
Studentams490,00

Mokymų pradžia – liepos 22 d.

Atvykdami į vairavimo mokyklą su savimi turėkite:

Asmens tapatybės dokumentą;
Vairuotojo pažymėjimą su B kategorija.

Teorinis mokymas – 35 ak. val.
Praktinis mokymas – 15 ak. val.

Reikalingi dokumentai: asmens tapatybės kortelė arba pasas.

REGISTRUOKIS KURSAMS IR GAUK DOVANŲ: firminį rašiklį, KET taisyklių knygelę, 300 minučių KET bilietų sprendimui ir automobilio gaiviklį.

KODĖL RENKASI MUS?
Suteikiame puikias mokymo sąlygas bet kokio lygio ir amžiaus žmonėms

Instruktoriai

Mūsų mokyklos instruktoriai profesionalūs, kantrūs ir turintys atsakingą požiūrį į būsimus vairuotojus. Nuolat tobulinasi ir atnaujina savo žinias seminaruose bei mokymuose.

Automobiliai

Automobilius galite rinktis su automatine arba mechanine pavarų dėže. Nuolat atnaujinamos ir tvarkingos transporto priemonės, analogiškos kokiomis egzaminuoja VĮ “Regitra”.

Mokymo bazė

Visada suteikiame aukštos kokybės paslaugas. Mūsų mokyklos klasės aprūpintos nauja ir modernia mokymo įranga. KET knygelės ir testų sprendimas lietuvių bei rusų kalbomis.

Patogus mokymasis

Teorijos mokymasis ne tik mokykloje, bet ir konsultacijos nuotoliniu būdu namuose. Praktinius užsiėmimus visuomet suderinsite patogiu laiku – instruktoriai kartais dirba net savaitgaliais!

Liko neatsakytų klausimų?

_

Paskambinkite telefonu +370 656 89085