NAUJIENOS IR AKCIJOS

Būtina žinoti !

 

 

Vyriausybei atnaujinus praktinius vairavimo užsiėmimus nuo kovo 10tos dienos, priimtas ir reikalavimas pravažiavimų metu dėvėti TIK respiratorių tiek mokiniui, tiek vairavimo mokytojui-instruktoriui. Prašome Jūsų iš anksto pasirūpinti minėta apsaugos priemone atvykstant į užsiėmimus. Medicininės kaukės, apykaklės, medžiaginės veido kaukės netiks. Būkime sveiki ir saugūs.

Naujiena vairavimo mokykloje “Autoreidas” !

     Didžiuojamės galėdami pristatyti naują – 2020 metų  Kia Cee’d mokomąjį automobilį, kuriuo atlikdami praktinius važiavimus, mūsų vairavimo mokykloje “Autoreidas”, Jūs tapsite tikrais vairuotojais !! Išskirtinis – 1 litro benzininis variklis leis Jums mėgautis kiekviena praktinio užsiėmimo pamoka ! Beje identišku automobiliu egzaminuoja ir VĮ “Regitra”.

Kviečiame registruotis pas mus į B kategorijos kursus vairavimo mokykloje “Autoreidas” ! Laukiame Jūsų Šiaulių arba Radviliškio mokykloje. Registraciją galite rasti ir internete www.autoreidas.lt

Vairavimo mokykloje “Autoreidas” galite mokytis vairuoti ir su automatine pavarų dėže.

 

Vairavimo mokyklos “Autoreidas” mokomųjų automobilių parke turime “Toyota Auris Hybrid” su automatine pavarų dėže. Šiame automobilyje esanti hibridinė technologija (benziną/elektrą naudojantis variklis) leis Jums pajausti ekonomiško – ekologiško vairavimo pojūčius.

Taigi Jums belieka tik pasirinkti ar B kategorijos praktinio vairavimo užsiėmimus pas mus norite atlikti su automatine ar su mechanine pavarų dėže.

Kviečiame registruotis į B kategorijos kursus Šiaulių ar Radviliškio vairavimo mokykloje “Autoreidas” arba internetu.

Naujas Yamaha motociklas vairavimo mokykloje “Autoreidas”!

Puiki žinia norintiems lankyti A kategorijos kursus !

Tiesiai iš salono, vienintelis toks Šiaurės Lietuvoje, šių – 2020 metų gamybos, YAMAHA MT07 motociklas jau vairavimo mokykloje “Autoreidas”.

Registruokitės A kategorijos kursams ir išmokite vairuoti motociklą šiuo naujausiu modeliu.

Lauksime Jūsų atvykstant į Šiaulių arba Radviliškio vairavimo mokyklą “Autoreidas” arba registruojantis internetu.

Mokomųjų automobilių parką papildė dar vienas KIA automobilis!

Nuo šiol B kategorijos praktinius pravažiavimus vairavimo mokykloje “Autoreidas” galite atlikti ir su 2019 metų KIA Cee’d mokomuoju automobiliu.

REGISTRACIJA Į KURSUS
Parašykite mums ir mes jums perskambinsime

KODĖL RENKASI MUS?
Suteikiame puikias mokymo sąlygas bet kokio lygio ir amžiaus žmonėms

Instruktoriai

Mūsų mokyklos instruktoriai profesionalūs, kantrūs ir turintys atsakingą požiūrį į būsimus vairuotojus. Nuolat tobulinasi ir atnaujina savo žinias seminaruose bei mokymuose.

Automobiliai

Automobilius galite rinktis su automatine arba mechanine pavarų dėže. Nuolat atnaujinamos ir tvarkingos transporto priemonės, analogiškos kokiomis egzaminuoja VĮ “Regitra”.

Mokymo bazė

Visada suteikiame aukštos kokybės paslaugas. Mūsų mokyklos klasės aprūpintos nauja ir modernia mokymo įranga. KET knygelės ir testų sprendimas lietuvių bei rusų kalbomis.

Patogus mokymasis

Teorijos mokymasis ne tik mokykloje, bet ir konsultacijos nuotoliniu būdu namuose. Praktinius užsiėmimus visuomet suderinsite patogiu laiku – instruktoriai kartais dirba net savaitgaliais!

Liko neatsakytų klausimų?

_

Paskambinkite telefonu +370 656 89085 arba parašykite mums

savo telefono numerį ir mes jums perskambinsime

SPECIALŪS PASIŪLYMAI
Patogios sąlygos jūsų mokymuisi

Nuolaida kursams išsimokėtinai

MOKYTIS ISSIMOKĖTINAI

Nuolaida kursams išsimokėtinai

NUOLAIDA KURSUI ONLINE