TR1+TR2+SZ+SM KATEGORIJA

TR1+TR2+SZ+SM kategorija Šiauliuose ir Radviliškyje

Mokytis vairuoti suteikiama teisė asmenims ne jaunesniems kaip 17 metų.

Pasiruošus savarankiškai – 4 kategorijos TIK per 5 darbo dienas.

Reikalingi dokumentai:

  • Asmens dokumentas;
  • Išsilavinimo dokumentas (būtinas pagrindinis išsilavinimas).
  • Vairuotojo medicininė pažyma (su įrašu, kad galite vairuoti TRAKTORIUS);
  • Motorinės transporto priemonės vairuotojo pažymėjimas (jei turite);
  • 1 nuotrauka 3×4.
TR1 TR2 SM SZ kategorijos kursai

TR1+TR2+SZ+SM kategorijos kaina

TR1+TR2+SZ+SM kategorijaKaina
Standartinė kaina280,00
Bendras paketas TR1+TR2+SZ160,00
Traktorininko pažymėjimo keitimas35,00

TR1 kategorija – iki 60 kW variklio galios ratiniai žemės ir miškų ūkio traktoriai, vikšriniai traktoriai ir traktorių junginiai su priekabomis, žemės ūkio mašinos, taip pat traktoriai su sumontuotais mechanizmais (ekskavatoriais, buldozeriais, krautuvais ir kt.).

TR2 kategorija – 60 kW arba didesnė variklio galios ratiniai žemės ir miškų ūkio traktoriai, vikšriniai traktoriai ir traktorių junginiai su priekabomis, žemės ūkio mašinos, taip pat traktoriai su sumontuotais mechanizmais (ekskavatoriai, buldozeriai, krautuvai ir kt.).

SZ kategorija – savaeigės žemės ūkio mašinos (javų, cukrinių runkelių, bulvių, pašarų ir kt. savaeigiai kombainai, savaeigės šienapjovės).

SM kategorija – ne žemės ūkio paskirties mašinos (žemės kasimo, transportavimo, melioracijos, miškų ūkio, kelių dangų rengimo ir priežiūros mašinos).

KODĖL RENKASI MUS?
Suteikiame puikias mokymo sąlygas bet kokio lygio ir amžiaus žmonėms

Instruktoriai

Mūsų mokyklos instruktoriai profesionalūs, kantrūs ir turintys atsakingą požiūrį į būsimus vairuotojus. Nuolat tobulinasi ir atnaujina savo žinias seminaruose bei mokymuose.

Automobiliai

Automobilius galite rinktis su automatine arba mechanine pavarų dėže. Nuolat atnaujinamos ir tvarkingos transporto priemonės, analogiškos kokiomis egzaminuoja VĮ “Regitra”.

Mokymo bazė

Visada suteikiame aukštos kokybės paslaugas. Mūsų mokyklos klasės aprūpintos nauja ir modernia mokymo įranga. KET knygelės ir testų sprendimas lietuvių bei rusų kalbomis.

Patogus mokymasis

Teorijos mokymasis ne tik mokykloje, bet ir konsultacijos nuotoliniu būdu namuose. Praktinius užsiėmimus visuomet suderinsite patogiu laiku – instruktoriai kartais dirba net savaitgaliais!

Liko neatsakytų klausimų?

_

Paskambinkite telefonu +370 656 89085